KONST / Oljemålningar / Oljemålning 15618094

nr 1561 8094

Roger Fällman

(f. 1961), Sverige

Oljemålning, Sommarlandskap". Signerad. Olja på duk, bildmått: 19x24 cm, yttermått inklusive ram: 29x34 cm

Roger Fällman, svensk målare född 1961.

Utrop:

1.200 kr

Såld:

900 kr

måndag 4 september 2023
kl 20:17:56

Roger Fällman

Läs mer om Roger Fällman